Strony związane z hasłem 'aplikacje':

 • Tworzenie aplikacji internetowych »

  Gorąco zachęcamy jakichkolwiek przyszłych odbiorców do szczegółowego obeznania się z kompleksową propozycją programów koncernu VAKA Software Sp. z o. o., rekomendowanego i doświadczonego dostawcy projektów z obszaru programy dla firm. Gwarantujemy również wiarygodny, niebywale preferencyjny cenowo hosting mobilnych witryn www oraz serwisów internetowych, wyśmienitej specyfikacji aplikacje mobilne na różnego gatunku urządzenia przenośne, jak i pełnozakresowe portfolio wdrażanych przez spółkę VAKA Software Sp. z o. o. realizacji z obszaru specjalistyczne, dedykowane aplikacje internetowe na potrzeby handlu w Internecie. Kolejną sferą naszej pełnowymiarowej działalności są najnowocześniejsze mobilne projekty: vShop, vCRM bądź vCMS – znakomite wdrożenie informatyczne na rzecz biznesu każdego, przyszłego oraz obecnego, regularnego kontrahenta, niezależnie od jego branży działalności. W prezentowanej imponującej panoramie usługowej jest też tworzenie aplikacji na Androida, symbiana jak i platformę iOS Apple.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozszerzona rzeczywostość »

  Jako zespół ambitnych programistów, w Mojoapps oferowane są najlepsze aplikacje, które są praktyczne i innowacyjne. Mojoapps ma na celu tworzyć aplikacje kreatywne, aby móc w namacalny sposób przedstawiać pomysły.

  Aplikacje Mojoapps są dedykowane dla firm, które wykorzystują najnowsze technologie. Zaletą aplikacji jest to, że można każdy pomysł przenieść na rzeczywistość. Aplikacje VR działają na każdym zestawie VR.

  Rozszerzona rzeczywistość ma swoje zastosowanie szczególnie w branży nieruchomości. Aplikacja rozszerzonej rzeczywistości używana jest także w branży medycznej i marketingu oraz sprzedaży. Aplikacje rozszerzonej rzeczywistości działają na smatrfonach i tabletach z systemem Android.

  Zaletą aplikacji VR i AR z Mojoapps są ich ciekawe wizualizacje i kreatywność. Aplikacje wykorzystują najlepsze dostępne technologie, więc są efektowne i praktyczne.

  Data dodania: 26 03 2019 · szczegóły wpisu »