Biura podróży Podkategoria: Biura podróży

 • Biuro podróży w Pile »

  Biuro podróży w Pile

  Nie tracąc czasu, przez internet, szybko można sprawdzić bieżące oferty wczasów i wycieczek. Korzystając z wyszukiwarki wczasów wybierzesz miejsce docelowe, gdzie chciałbyś spędzić urlop. Wyszukiwarka biletów autokarowych i lotniczych pomaga zarezerwować bilet w jedną lub dwie strony. Można jeszcze skorzystać z rezerwacji hotelu online. Oczywiście to nie wszystko. Jeżeli nie masz ubezpieczenia, to również kupisz je na stronie.

  Data dodania: 01 10 2014 · szczegóły wpisu »

 • Organizacja wycieczek rowerowych »

  Organizacja wycieczek rowerowych

  Wycieczki autokarowe do włoch z ATS Express. Firma proponuje dobrze zorganizowane wycieczki objazdowe last minute - wszystkich chętnych zapraszamy na wycieczki po Polsce i Europie. Zapraszamy - wycieczki objazdowe po Europie i krajowe wycieczki autokarowe, kulinarne, kulturalne, tematyczne. Oto idealny pomysł na udane wczasy autokarem Gdynia, Gdańsk, Wejherowo.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »

 • Wynajem busów. »

  Wynajem busów.

  Tour Łódź, która prowadzi wynajem busów oraz autokarów w Łodzi, w całej Polsce i za granicą.
  Biuro znajduje się w mieście Łodzi, gdzie grzecznie można wpaść, pogadać, ustalić szczegóły także już można udać się w drogę w busie mila-tour.
  Mikrobusy i busy wypożyczane są z kierowcami i pilotami posiadającymi udokumentowane prawa do wyznaczonych przedsięwzięć jak przewóz osób na wycieczki, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, turystyczne, kolonie, obozy, kursy, wieczory panieńskie też kawalerskie oraz przewóz programistów. Wynajem autokarów z doświadczonymi kierowcami jest udostępniany na wycieczki, wyjazdy integracyjne, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, sportowe, kolonie, kursy, obozy, wieczory panieńskie i kawalerskie też przewóz webmasterów. Wynajem autokarów oraz busów to czynności przede wszystkim dla przedszkoli, szkół, firm podróży, biur pracy też każdych zainteresowanych grup jak zgrana zespół znajomych.

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »

 • Wynajem busów łódź »

  Wynajem busów łódź

  Wynajem busów Łódź wita.
  Janosik jest marką z siedzibą w Łodzi.
  Wynajem autokarów jest możliwy w całej ojczyźnie na wyjazdy integracyjne, wycieczki, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, turystyczne, kolonie, szkolenia, obozy, wieczory panieńskie i kawalerskie i przewóz informatyków. Wynajem busów i autokarów jest zalecany szkołom, zakładom pracy, biurom podróży lub po prostu większej liczbie zgranych znajomych. Autokary a i busy wypożyczane są z kierowcami oraz pilotami posiadającymi udokumentowaną kwalifikacje do wyznaczonych przedsięwzięć jak przewóz osób na wycieczki, imprezy okazjonalne, kulturalne, konferencje, turystyczne, kursy, wieczory panieńskie oraz kawalerskie a również przewóz wyłącznie jednego, lecz wyjątkowego pasażera.
  Dodatkowo mila tour ma przede wszystkim certyfikaty świadczące, że podchodzi do interesów na poważnie. Kierowcami samochodów są profesjonalni oraz wykwalifikowani kierowcy z długoletnią praktyką a auta są bogato wyposażone.
  Zakład ma mikrobusy, wany i busy, które wypożycza z rutynowanymi kierowcami za delikatne koszty oferując przy tym wygodę a a także komfort drogi i bezpieczeństwo. Wyprawa może być jednorazowym kursem a można i nawiązać współpracę stałą na przewóz osób. Silna aplikacja tego przewoźnika to konkurencyjne i atrakcyjne cenowo ceny, kierowcy z wielkim doświadczeniem w prowadzeniu autobusów oraz bogato wyposażone busy i autobusy.
  Cennik usług to ceny za przejazdy jednorazowe i cyklicznie odbywające się transporty.
  Liczba uradowanych klientów po odbytym kursie to powód do dumy.

  Data dodania: 24 06 2015 · szczegóły wpisu »

 • Turystyczna wiza do Turcji »

  Turystyczna wiza do Turcji

  Podróżowanie to już styl życia. Przeciętny człowiek w ciągu całego swojego istnienia zwiedza nawet do 20 krajów. Jednak w większości państw potrzebna jest wiza jak dla przykładu do Turcji. Wizę deo Turcji otrzymuje się przede wszystkim w formie naklejki do paszportu lub innego dokumentu upoważniającego do podróżowania, ale można się również spotkać z wizą do Turcji w formie stempla albo i nawet wpisu.

  Cały proces starania się o wizy do Turcji może niektórym sprawić trochę kłopotów, zwłaszcza gdy nie przepadają za wypełnianiem papierków lub ubiegają się o wizy na dużą skalę jak np. biura podróży. W tej sytuacji najlepiej skorzystać z pomocy pośrednictw wizowych, które chętnie służą pomocą w całym procesie starania się o wizę do Turcji i innych państw, gdzie jest ona wymagana.

  Najpopularniejsze wizy do Turcji w naszym pośrednictwie wizowym to:
  - wizy do Turcji tranzytowe,
  - wiza Turcja biznesowa,
  - wiza do Turcji turystyczna.

  Tranzytowe wizy do Turcji charakteryzują się krótkim terminem przydatności wizy, ze względu na fakt, że służą jedynie przejazdowi przez kraj. Wiza Turcja biznesowa jest to wiza wystawiana osobom, które podróżują to Turcji jedynie w celach biznesowych. Wiza do Turcji turystyczna jak sama nazwa wskazuje, jest przeznaczona dla turystów. Najczęściej wystawiamy je dla biur podróży, które organizują w tym państwie wakacje, ale również klientom indywidualnym.

  Nasze pośrednictwo wizowe serdecznie zaprasza do długofalowej współpracy przede wszystkim biura podróży, które co roku muszą się zmagać z ubieganiem się o wizy do Turcji dla swoich klientów. Posiadamy dla nich atrakcyjną ofertę, której nie można się oprzeć.

  Zapraszamy na stronę internetową naszego warszawskiego pośrednictwa internetowego, aby dowiedzieć się więcej na temat wystawienia wiza Turcja, a także, aby zobaczyć cennik naszej oferty.

  Data dodania: 20 01 2017 · szczegóły wpisu »

 • Polski przewodnik w Meksyku - organizacja wycieczek »

  Polski przewodnik w Meksyku - organizacja wycieczek

  Jeśli szukają Państwo polskiego biura podróży w Meksyku, to zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową naszego biura pielgrzymkowego. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę wycieczek do Meksyku.

  Organizowane przez nasze biuro pielgrzymkowe wycieczki do Meksyku są szansą na zobaczenie ciekawych miejsc i wydarzeń. Należą do nich: Plac Garibaldi, pokaz Corridy lub Lucha Libre w Mexico City, a także zabawa w prawdziwej meksykańskiej dyskotece. Nasze wycieczki do Meksyku obsługiwane są również przez polskich przewodników mieszkających w Meksyku, zatem mogą być Państwo pewni, że zostaną Wam pokazane nie tylko standardowe miejsca wycieczek, ale również najciekawsze miejsca znane mieszkańcom i przewodnikom.

  Jeżeli szukacie dobrych polskich przewodników w Meksyku, odwiedźcie stronę naszego biura pielgrzymkowego i zapoznajcie się z proponowanymi przez nas atrakcyjnymi cenami. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie na rynku turystycznym i jesteśmy jednym z najlepiej prosperujących, polskim biurem podróży w Meksyku.

  Organizowane wycieczki do Meksyku cieszą się popularnością zarówno wśród Polaków z Polski, jak i zamieszkujących w Meksyku. Ze względu na fakt, iż niektórzy polscy przewodnicy także zamieszkują w Meksyku, są oni bardzo dobrze odbierani przez meksykańską społeczność.

  Jeśli szukają Państwo polskiego biura podróży w Meksyku, organizującego wycieczki po Meksyku w atrakcyjnych cenach, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej naszego biura pielgrzymkowego.

  Data dodania: 25 04 2017 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura podróży

Biura podróży - nowa strona:

Adres: