Flora i fauna Kategoria: Flora i fauna

Tutaj wstaw opis kategorii Flora i fauna

Flora i fauna - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna »

  WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna

  Gliwicka Klinika Weterynaryjna zlokalizowana na ulicy Toszeckiej 19, to miejsce specjalizujące się leczeniem zwierząt domowych. Klinika jest nowoczesnym, profesjonalnym, w pełni wyposażonym ośrodkiem weterynaryjnym. Klinika specjalizuje się w badaniu i leczeniu chorób onkologicznych, kardiologicznych, dermatologicznych, okulistycznych czy stomatologicznych oraz w kontroli rozrodu i położnictwie, rehabilitacji a także profilaktyce. Ośrodek przeprowadza także takie badania jak RTG, EKG, USG, tomograf czy badania laboratoryjne.

  Data dodania: 25 05 2018 · szczegóły wpisu »

 • WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna »

  WET Gliwice - całodobowa klinika weterynaryjna

  Jeżeli szukają państwo profesjonalnej i rzetelnej kliniki, do której są państwo gotowi oddać na leczenie swoje chorujące zwierzątko, to nasza Całodobowa Gliwicka Klinika Weterynaryjna mieszcząca się na ulicy Toszeckiej będzie najlepszym wyborem. W naszej lecznicy i szpitalu pracują lekarze z pasją i miłością do zwierząt, a doskonałej jakości wyposażenie w zaawansowany technologicznie sprzęt gwarantuje najwyższą jakość badań, diagnostyki i leczenia naszych zwierzęcych pacjentów. W naszej klinice mogą państwo znaleźć również szereg zabiegów rehabilitacyjnych.

  Data dodania: 28 02 2018 · szczegóły wpisu »

 • Akwarystyczny sklep, Eheim »

  Akwarystyczny sklep, Eheim

  Sprawdź kompleksową ofertę jaką przygotował dla Ciebie sklep akwarystyczny. Jeżeli hodujesz rybki, jeżeli chcesz zakupić najlepsze akwarium, dodatkowy osprzęt w postaci pompki, uzdatniaczy wody czy też filtrów to idealnie trafiłeś. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą, zachęcamy do wybierania produktów z asortymentu Rybarium czyli produktów od JBL, Ehim, Prodac czy też Aquale. To właśnie w taki sposób działa, tylko tutaj najlepszy akwarystyczny sklep

  Data dodania: 08 01 2016 · szczegóły wpisu »

 • Blue Dolls »

  Blue Dolls

  Nowoczesna i profesjonalna hodowla kotów - Blue Dools. Nasza hodowla mieści się w województwie mazowieckim. Wszystkim naszym kotom staramy się zapewnić najlepsze warunki poprzez domowe i przyjazne środowisko. Wiele ciekawych informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej na którą bardzo serdecznie Cię zapraszamy.

  Data dodania: 09 12 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Flora i fauna

Flora i fauna - nowa podkategoria:

Nazwa: